Opcje przeglądania

Bieżnia inSPORTline Gilavar

Bieżnia inSPORTline Gilavar
Bieżnia inSPORTline Gilavar

Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar jest wysokiej jakości bieżnią, do użytku domowego oraz klubowego. Bieżnia inSPORTline Gilavar jest wyposażona w wyrafinowany komputer z bardzo bogatą funkcjonalnością oraz potężny silnik o mocy 3,5 KM. Solidna konstrukcja z wystarczająco dużą powierzchnią do biegania i ładownością do 180 kg, zapewnia maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Komputer oferuje wiele gotowych programów treningu, programy HRC, oraz do manualnego ustawiania przez użytkownika.

Cena: 5 289,00 zł
szt.

Bieżnia inSPORTline inCondi T400i

Bieżnia inSPORTline inCondi T400i
Bieżnia inSPORTline inCondi T400i

Bieżnia inSPORTline inCondi T400 jest bieżnią wysokiej jakości, przeznaczona do użytku domowego oraz klubowego. Bieżnia jest bardzo funkcjonalna oraz posiada wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo użytkowania. W skład bieżni wchodzi wyrafinowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 3,5 KM, jak i możliwość ustalenia kąta nachylenia pasa bieżni w 22 pozycjach. Urządzenie posiada możliwość połączenia z tabletem lub iPad'em przez bluetooth oraz iRunning +. Dzięki temu można biegać po Alpach, stolicach wszystkich krajów świata oraz wielu innych ciekawych miejscach. Przebieg szlaku może być śledzony przez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie.

Cena: 6 089,00 zł
szt.

Bieżnia inSPORTline inCondi T60i

Bieżnia inSPORTline inCondi T60i
Bieżnia inSPORTline inCondi T60i

Bieżnia inSPORTline inCondi T60i jest bieżnią wysokiej jakości, przeznaczona do użytku domowego. Bieżnia jest bardzo funkcjonalna oraz posiada wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo użytkowania. W skład bieżni wchodzi wyrafinowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 2,5 KM, jak i możliwość ustalenia kąta nachylenia pasa bieżni w 20 pozycjach. Urządzenie posiada możliwość połączenia z tabletem lub iPad'em przez bluetooth oraz iRunning +. Dzięki temu można biegać po Alpach, stolicach wszystkich krajów świata oraz wielu innych ciekawych miejscach. Przebieg szlaku może być śledzony przez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie.

Cena: 4 719,00 zł
szt.

Bieżnia Insportline T50i

Bieżnia Insportline T50i
Bieżnia Insportline T50i

Solidna bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T50i składana

Bieżnia inSPORTline inCondi T50i jest bieżnią wysokiej jakości przeznaczoną do użytku domowego. Bieżnia oferuje bogatą funkcjonalność, w skład którego wchodzi wyrafinowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o maksymalnej mocy 2,5 KM oraz 15 poziomów nachylenia pasa. Urządzenie posiada możliwość połączenia z tabletem lub iPad przez Bluetooth oraz aplikację FitShow.

Podświetlany ekran LCD wyświetla wiele użytecznych informacji, takich jak prędkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Wśród innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i znajdziemy cichy silnik, z maksymalną prędkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach oraz kółka do łatwego przenoszenia. Mocna konstrukcja,z pasem o wymiarze 140 x 51 cm i nośności 140 kg, zapewnia wysoką odporność i trwałość. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, bieżnia inSPORTline inCondi T50i wyposażona jest w klucz bezpieczeństwa, oraz blokadę, która zatrzymuje pas bieżni natychmiastowo, w razie potrzeby. Bieznia posiada komputer, który posiada 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC oraz program manualny, w którym można dostosowywać trening ręcznie. Panel bieżni jest równiez wzbogacony w uchwyt do urzadzeń elektronicznych lub książek.

Cena: 4 619,00 zł
szt.

Bieżnia Insportline T70i

Bieżnia Insportline T70i
Bieżnia Insportline T70i

Bieżnia inSPORTline inCondi T70i to nowoczesna i dobrze wyposażona bieżnia do użytku domowego. Posiada wydajny silnik o mocy 3 KM, dzięki czemu z łatwością wprawia on w ruch pas bieżni, aż do 20km/h. Nawet przy takiej prędkości, amortyzacja pracuje komfortowo. Komputer bieżni posiada 24 gotowe programy, które są podzielone na różne prędkości, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC oraz program manualny, w którym można dostosować bieżnię do swoich potrzeb. Bezpośrednio na rączkach bieżni umieszczone są czujniki tętna. W skład zestawu wchodzi również pas piersiowy, umożliwiający dokładny pomiar tętna.

Cena: 4 399,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl