Asortyment Axxo to skrupulatnie wyselekcjonowany sprzęt sportowy i fitness, do użytku domowego i profesjonalnego. Specjalizujemy się w sprzęcie cardio - bieżniach, trenażerach eliptycznych, talerzach obciążeniowych i gryfach olimpijskich. Aktualnie poszerzamy asortyment o schody, maszyny siłowe i wyciągi do profesjonalnych i domowych siłowni.

Nie można być dobrym we wszystkim, dlatego nie oferujemy kompleksowego wyposażenia siłowni. Tak jak nie kupicie dobrego pieczywa u rzeźnika, tak nie dostaniecie u nas podłóg gumowych, rollerów ani innych drobnych akcesoriów.

W 2020 i 2021r., wspieraliśmy Debiuty w Trójboju Siłowym oraz Iron Dead League - ligę martwych ciągów organizowane przez Podsztanga.pl. Zawody rozegrały się na gryfach Axxo Deadlift Bar i talerzach Żeliwnych Axxo a zwycięzca zabrał do domu tyle obciążenia ile był w stanie udźwignąć czyli 420kg.

2020r. - początek współpracy z Miłosze Staworzyńskim i kultowym klubem Crossfit Genius. Miłosz będzie otwierać swój nowy klub Genius Przystań wyposażony w nasz sprzęt siłowy ale także bieżnie, drabinki i inne akcesoria.

W 2019r. Kuba i Michał Biedrzyccy nawiązali współpracę Axxo ze Strefą Ruchu Książenice. Nasze kettle, talerze i gryfy dostawały niezły wycisk na zawodach Crosstrefa, które wspieraliśmy przez kolejnych kilka lat.

Rok 2019 to początek wieloletniej współpracy Barbell Zone i Maćkiem Janiszewskim z kanału Domowa Siłownia, który w pocie czoła testuje nasze sprzęty i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Dzięki ludziom takim jak Maciek jakość naszych produktów i usług ciągle się poprawia.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl