Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Witajcie w wypożyczalni sprzętu fitness. Tu można wynająć sprzęt komercyjny z dostawą do siłowni na terenie Polski, lub z odbiorem osobistym z naszego magazynu w Tomaszowie Mazowieckim. Oferujemy:

  • Bieżnie od 300zł 
  • Orbitreki od 250zł 
  • Rowery od 100zł 
  • Talerze 50zł/100kg
  • Sztangi 30zł
  • Ławki 25zł
  • Klatki od 85zł

Ceny brutto miesięcznie. Urządzenia dostarczamy używane lub nowe, w kartonie do samodzielnego montażu, lub z montażem w promieniu 150 km od Tomaszowa Maz. Wypożyczony sprzęt można wykupić na własność, wtedy cena zakupu zostaje pomniejszona o koszt najmu. Nie pobieramy kaucji. Minimalny czas najmu to 1 miesiąc, miesięczne okresy rozliczeniowe. Koszt transportu obciąża najemcę.O szczegóły pytajcie na sklep@axxo.pl

Wzór umowy najmu PDF.

Maszyn do użytku domowego szukajcie na http://www.fitnesswdomu.pl

Bieżnia zakrzywiona do pchania - wynajem

Bieżnia zakrzywiona do pchania - wynajem
Bieżnia zakrzywiona do pchania - wynajem

Oferta wypożyczalni, cena brutto dotyczy miesiąca wynajmu. Wypożycz bez zobowiązań i kaucji. Sprzęt można wykupić lub oddać w każdym momencie najmu, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Koszty najmu są odliczane od koszów zakupu. Koszt transportu obciąża najemcę. Sprzęt jest przeznaczony do użytku komercyjnego.

Więcej na temat zasad wynajmu w dziale Wypożyczalnia Sprzętu Fitness.

Towar nowy, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu lub używany, nieuszkodzony, sprawny. Do obejrzenia na naszym magazynie w Tomaszowie Maz., w City Studio Fitness w Łodzi, Studio Sielska 38A Olsztyn, Barbellzone Warszawa.

Zakrzywiona bieżnia bezsilnikowa, wprawiana w ruch siłą mięśni użytkownika. Ten nowatorski system oszczędza czas związany z serwisowaniem, energię elektryczną i miejsce, które zazwyczaj jest zajęte przez silnik normalnej bieżni. Dzięki bieżni zakrzywionej przeprowadzimy nie tylko treningi biegowe, ale także treningi pchania w których, ciało naturalnie zachowuje zdrową sylwetkę. Poręcze przednie pełnią rolę uprzęży, w której można zakotwiczyć górne partie ciała i jednocześnie ćwiczyć dolne.

Cena: 450,00 zł
miesiąc wypożyczenia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl