Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt
 
Pon - Czw.: 9.00 - 15.00
Wysyłki / Biuro
tel. 798 585 298
 
Serwis
tel. 535 914 575
 
W dniach 1 - 14 Maj, doradztwo sprzętowe jest nieczynne. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z działem Wysyłki / Biuro.
tel. 732 728 407
 
Sprzedaż stacjonarna, konsultacje na miejscu i odbiory tylko po wcześniejszym umówieniu. W kontakcie uprzejmie prosimy o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem. Korespondencja anonimowa jest traktowana jako spam.
 
Axxo
ul. Opoczyńska 24
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: PL7732293100
REGON: 101319309
 
Dofinansowanie PFRON PCPR MOPS

W celu uzyskania faktury proformy lub oferty na potrzebę instytucji finansującej, wystarczy złożyć normalne zamówienie na sprzęt, w uwagach do zamówienia wpisując słowo "proforma". W formie płatności proszę wybrać "przelew tradycyjny". Dokument zostanie wystawiony i wysłany drogą mejlową w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Również w uwagach można dopisać dane osobowe lub numer nadany przez instytucję pomocową. Jeśli proforma jest niezbędna w trybie pilnym, proszę zgłosić sprawę pod adresem bok@axxo.pl od razu po złożeniu zamówienia.

Dofinansowania do zakupu sprzętu organizowane przez PFRON, PCPR, MOPS i inne instytucje mogą wymagać dodatkowych dokumentów i formalności, ale w 9 przypadkach na 10 są realizowane bezproblemowo. Każda instytucja ma swoje indywidualne wymagania i procedury, do których chętnie się dostosowujemy. Wystawiamy faktury proforma, faktury z dłuższymi terminami płatności, jesteśmy też w stanie w pewnym stopniu zmienić nazwę sprzętu na fakturze, do puki mieści się to w granicach prawa. Np. zamiast słowa "orbitrek" możemy użyć "trenażer eliptyczny". Nie możemy dopisać "rehabilitacyjny", ale możemy "pomocny w rehabilitacji". Czasami do faktury dodajemy niezbędne dla fundacji adnotacje np. dodatkowe dane osobowe lub numer podopiecznego.

Każda placówka pomocowa podchodzi do zamówień z dofinansowaniem trochę inaczej i to co w jednym oddziale PFRONu jest załatwiane w ciągu 2-4 dni w innym może trwać kilka tygodni. Niektóre placówki płacą sklepowi za zamówiony sprzęt, inne zwracają środki po transakcji klientowi.

Kupując produkt z przedsprzedaży, warto zapoznać się wcześniej z zasadami działu Przedsprzedaże gdyż zamówienia nie opłacone w terminie są anulowane. Kupując w przedsprzedaży zachęcamy do opłacania zamówień samemu i późniejszego rozliczania ich z placówką pomocową.

Po każdej transakcji automatycznie wystawiana jest faktura imienna lub firmowa, którą konsument otrzymuje drogą elektroniczną w ciągu 2-6 dni od opłacenia zamówienia. Dzięki temu możemy dodać do transakcji dodatkowe informacje np. numer fundacji, dopisek że sprzęt będzie służył do rehabilitacji itd. W trakcie składania zamówienia przez stronę internetową jest opcja dodania odbiorcy innego niż płatnik.

  • Wszelkie uwagi, które mają znaleźć się na fakturze proszę zamieścić w polu "uwagi" przy składaniu zamówienia.
  • Owszem, faktury można korygować po wystawieniu. Uwagi proszę kierować pod adres bok@axxo.pl
  • Do zamówień nie opłaconych faktury nie są generowane automatycznie.
  • Wystawienie faktury nie zmienia warunków gwarancyjnych. Jeśli zakupiony sprzęt będzie używany domowo, czas trwania gwarancji nie będzie pomniejszony.
  • W celu uzyskania faktury proforma, prosimy o dopisanie w uwagach "proforma".
  • Opłacając fakturę prosimy w tytule wpisać numer zamówienia a później ewentualnie numer faktury.

Konsumentów prowadzących działalności gospodarcze informujemy, że zakup sprzętu na firmę nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, obostrzeniami i skutkami negatywnymi, jest zgodne z prawem i jest popularną praktyką. W najgorszym wypadku, źle usprawiedliwiona faktura, zostanie przez US wykreślona z kosztów i podatek nie zostanie odpisany. Nie podlega to dalszym konsekwencjom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl