Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt
 
Pon - Czw.: 9.00 - 15.00
Wysyłki / Serwis
tel. 798 585 298
 
Doradztwo sprzętowe
tel. 732 728 407
 
Sprzedaż stacjonarna, konsultacje na miejscu i odbiory tylko po wcześniejszym umówieniu. W kontakcie uprzejmie prosimy o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem. Korespondencja anonimowa jest traktowana jako spam.
 
Axxo
ul. Opoczyńska 24
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: PL7732293100
REGON: 101319309
 
Dofinansowanie PFRON PCPR MOPS

Dofinansowania do zakupu sprzętu organizowane przez PFRON, PCPR, MOPS i inne instytucje mogą wymagać dodatkowych dokumentów i formalności, ale w 9 przypadkach na 10 są realizowane bezproblemowo. Każda instytucja ma swoje indywidualne wymagania i procedury, do których chętnie się dostosowujemy. Wystawiamy faktury proforma, faktury z dłuższymi terminami płatności, jesteśmy też w stanie w pewnym stopniu zmienić nazwę sprzętu na fakturze, do puki mieści się to w granicach prawa. Np. zamiast słowa "orbitrek" możemy użyć "trenażer eliptyczny". Nie możemy dopisać "rehabilitacyjny", ale możemy "pomocny w rehabilitacji". Czasami do faktury dodajemy niezbędne dla fundacji adnotacje np. dodatkowe dane osobowe lub numer podopiecznego.

Każda placówka pomocowa podchodzi do zamówień z dofinansowaniem trochę inaczej i to co w jednym oddziale PFRONu jest załatwiane w ciągu 2-4 dni w innym może trwać kilka tygodni. Niektóre placówki płacą sklepowi za zamówiony sprzęt, inne zwracają środki po transakcji klientowi.

Kupując produkt z przedsprzedaży, warto zapoznać się wcześniej z zasadami działu Przedsprzedaże gdyż zamówienia nie opłacone w terminie są anulowane. Kupując w przedsprzedaży zachęcamy do opłacania zamówień samemu i późniejszego rozliczania ich z placówką pomocową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl