sklep@axxo.pl

Tel. 732 728 407

Pon.-Czw.: 9.00 - 15.00 Pt.-Nd.: nieczynne

Magazyn / Serwis tel. 798 585 298 Pon - Pt: 10 - 17, Sob: 10 - 14 odbiory po wcześniejszym umówieniu. Opoczyńska 24, 97-200 Tomaszów Maz.

Praca

Pomocnik / złota rączka, Tomaszów Maz.

25zł brutto/h, umowa o pracę lub zlecenie i wyższa stawka.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa magazynu, wydawanie towaru, pakowanie, porządkowanie, wożenie i noszenie.
  • Naprawa sprzętu fitness w naszym warsztacie i z dojazdem do klienta – zapewniamy pełne szkolenie.

Wymagania:

  • kultura osobista
  • prawo jazdy
  • samochód
  • podstawowa umiejętność posługiwania się narzędziami typu klucze nasadowe, inbusowe, śrubokręty itp.
  • komputer lub tablet i umiejętność jego obsługi będzie dodatkowym plusem

Hurtownia sprzętu sportowego Axxo, szuka pomocnika w Tomaszowie Maz. W skład obowiązków wchodzą prace magazynowe, montaż sprzętu fitness oraz naprawy. Naprawy i montaże są bardzo proste, nie wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia mechanicznego. Pakowanie wymaga przeciętnej sprawności fizycznej i siły. Wysyłamy ciężary, hantle, sztangi, obciążenia, sprzęt w dużych pudełkach i na paletach. Zależy nam na osobie skrupulatnej i obowiązkowej.

Chętnych prosimy o kontakt pod adresem sklep@axxo.pl z dopiskiem „Praca”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl